
1 178 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivioji |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Джемпер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 82 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |